Výsledky 2020/10

 Výsledky závodu 15.-17.10.2020

 

FAST - Muži

Jméno závodníka Jméno psa Čas  Převýšení Vzdálenost
1. Lukáš Juchelka Ash Audax Cor 5,86 km
2. Jindřich Tichavský Navar 3,98 km
3. Libor Myšík Aiša 5,04 km
4. Martin Šváha Hessie 3,87 km 
5. Lukáš Adámek Miki a Maura ❌ - 50min. 2,53 km
 
 
FAST - Ženy
  
Jméno závodníka Jméno psa Čas Převýšení Vzdálenost
1. Jana Holemá Eda ❌ - 49min. 6,02 km
2. Karla Podešvová Oriana 4,46 km
3. Kristýna Fassati Fíňa 5,30 km
4. Alena Czernínová Esmee 4,53 km
5. Andrea Nekudová Fifi 4,55 km
6. Diana Bocco Baxter 3,68 km
7. Andrea Kachlová Lessy a Arty 3,88 km
8. Petra Pabišková Rozárka a Jáson 4,00 km
9. Kateřina Landovská Méďa ❌  DNS
10. Petra Kopřivová Hammer Brixi´s Pride ❌ - 24m 5,10 km
11. Hana Pirnerová Moët 4,03 km
12. Karolína Listopadová Bruce na Skalskem kopci DNS
13. Zuzana Gregorová Riky ❌ - 42 min. 3,00 km
14. Eva Šišoláková Anička 2,20 km
15. Jarmila Frajtová Čipík, Sendy a Vendulka 2,16 km
16. Daniela Özerová Dasty 5,02 km
17. Lida Morrison Franta a Stázinka 5,21 km
18. Silvie Šneberkova Genius ✅  3,15 km
19. Lucie Komrska Daneček ❌ - 23m 5,51 km
20. Miška Rosová Elinôčka 3,90 km

  

Short - Muži
  
Jméno závodníka Jméno psa Čas Převýšení Vzdálenost
1. Marek Springle Beast DNS
2. Aleš Zámek Alvin Gold 10,01 km
3. Pavel Vlasák Vaja 3,20 km
4. Libor Sekelský Speedy 4,92 km
5. Roman Vaněk Ollie the Selmen DNS
6. Petr Komrska Safira 14,88 km
7. Vladimír Herškovič Koudy 2,00 km
8. Roman Bydžovský Kira Grace ❌ - 1h 8min. 10,38 km
   
 
Short - Ženy
 
Jméno závodníka Jméno psa Čas Převýšení Vzdálenost
1. Aneta Řehořová Debbie DNS
2. Nikola Vyležíková Körbelová Pátek 6,73 km
3. Andrea Jelínková Cora ❌ - 1h 25min. 8,09 km
4. Romana Balcarová Helli 8,22 km
5. Eva Vlasáková Arabela Strakaté tornádo 3,47 km
6. Eva Tomaszewiczová Shelly 10,53 km
7. Andrea Beňo Kryšpína 7,94
8. Kateřina Šeděnková Coffee 12,23 km
9. Kamila Slavíková Sam  
10. Soňa Brandejsová Dubská Bára 6,24 km
11. Pavlína Plášková Casper 7,91 km
12. Lucie Hulová Buffy 7,79 km
13. Jana Bejšovcová Sunny 8,00 km
14. Štěpánka Vostracká Nela DNS
15. Markéta Kufová Slepá Ema 4,76 km
16. Barbora Šitnerová Debbi 3,27 km
17. Ivana Vyletělová Dangee 8,07 km
18. Liliana Vavrušová Quellis DNS
19. Veronika Lesiuková Shenzi ❌ - 1h 30 min. 7,86 km 
20. Petra Benediktová Sára 7,97 km
21. Veronika Richtrová Ashley DNS
22. Zuzana Vachková Jelly Bean DNS
23. Zuzana Mařáková Bessi DNS
24. Zuzana Sabelová Jacob 7,90 km
25. Lucie Machková Cora 11,40 km
26. Hana Sikorová Dasty 8,36 km
 
 

MID - Muži

Jméno závodníka Jméno psa Čas Převýšení Vzdálenost
1. Roman Pavlíček Ted 24,88 km
2. Ondřej Kolář Barney 10,62 km
3. Tomáš Ráliš Roxy 21,31 km
4. Jiří Sedlák Xtreme Happy Love Puella Fera 12,29 km
5. Zbyněk Elingr Bestie 19,63 km
6. Martin Vašica Bonny 11,71 km
7. Lukáš Adámek Miki ❌ - 2h 52min. 16,59 km
 
 
MID - Ženy
  
Jméno závodníka Jméno psa Čas Převýšení Vzdálenost
1. Hana Kopečková Tazi DNS
2. Tamara Kobziková Aisha 9,80 km
3. Lucie Hlasová Trisha od Alpské protěže 13,50 km
4. Klára Říhová Ozzye Leryka 11,88 km
5. Kateřina Danielová Queeny ✅  ❌ - 9m 8,86 km
6. Hanka Hanusová Eny 10,59 km
7. Kristina Maříková Nairobi 16,15 km
8. Anna Kozáková Fantastic Elliot Helfra 12,29 km
9. Veronika Kolářová Bonny 11,57 km
10. Andrea Beňo Kryšpína 11,01 km
11. Kateřina Hudecová Whisky 6,90 km
12. Helena Vidovičová Hector od Křemílka DNS
13. Ilona Vejtasová Aisha a Kora DNS
14. Marie Halamová Alita Black Diamond ❌ - 2h 43min. 13,00 km
15. Tereza Buchtova Bertushka 23,80 km
16. Jitka Mouchová Koudy ❌ - 2h 52 min. 4,20 km
17. Dorota Lipowská Rick 14,40 km
18. Tereza Liznová Scott 10,90 km
19. Veronika Lesiuková Shenzi ✅  10,00 km
20. Kateřina Tillingerová Timmy Aron od Jesenčanského potoka 7,49 km
21. Jaroslava Sedláková Bastet Černý Kondor 12,29 km
22. Veronica Moore Freya 16,26 km

  

LONG - Muži
  
Jméno závodníka Jméno psa Čas Převýšení Vzdálenost
1. Jiří Jíra Darius Dino Silesian Hunter DNS
2. Tomáš Baďura Dita Grania Alegre 30,50 km
3. Lukáš Adámek Miki a Maura ❌ - 5h 19min. 25,93 km
4. Ondřej Kolář Barney 23,47 km
5. Oldřich Blecha Balů 44,46 km
6. Jan Antoš Arny a Wesly ❌ - 3h 32min. 35,58 km
7. Martin Bílek Plyšák DNS
8. Tomáš Havlín Barbel Enyhed 24,69 km
9. Oldřich Knor Buffy 32,88 km
   
 
LONG - Ženy
 
Jméno závodníka Jméno psa Čas Převýšení Vzdálenost
1. Jitka Urxová Sendy 10,94 km
2. Miluše Papajová Kira ❌ - 4h 8min. 17,36 km
3. Hana Pincová Thelma 16,14 km
4. Tereza Kropáčová Tessi + Lady 20,04 km
5. Denisa Sobková Andy ❌ - 2h 42min. 11,90 km
6. Iveta van Art Sullivan 16,14 km
7. Jana Kakáčová Carl Lewis 45,27 km
8. Natálie Krejčí Moira ❌ - 3h 8min. 15,13 km
9. Tereza Liznová Finn 18,20 km
10. Zlata Červenáková Ozzy 37,66 km
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.