Výsledky 2020/11

VÝSLEDKY ZÁVODU 12.-15.11.2020

 

FAST - Muži

Jméno závodníka Jméno psa Vzdálenost (km)
1. Tomáš Ráliš Roxy 5,84 
2. Roman Bydžovský Kira 6,23
 
 
FAST - Ženy
  
Jméno závodníka Jméno psa Vzdálenost
1. Eva Tomaszewiczová Shelly 6,21
2. Kateřina Šeděnková Coffee 6,41
3. Andrea Nekudová Fifi 3,81
4. Silvie Šneberková Genius 3,63
5. Markéta Kufová Slepá Ema 2,63
6. Lída Morrison Franta & Stázinka 3,57
7. Lucie Komrska Safira 5,57
8. Kristina Zavřelová Villy z Kostelce u Jihlavy 5,19
9. Kateřina Půlpánová Bessie 5,55
10. Karolína Listopadová Bruce 4,98
11. Diana Bocco Baxter 3,32
12. Jana Flašková Baldur 4,68
13. Veronika Lesiuková Shenzi 5,59
14. Petra Kopřivová Hammer Brixi´s Pride 5,51
15. Michaela Petrošová Wyatt a Donnie 5,86

  

Short - Muži
  
Jméno závodníka Jméno psa Vzdálenost
1. Roman Kohoutek Monty 11,56
2. Tomáš Ráliš Roxy 11,13
3. Zbyněk Elingr Bestie  11,16
4. Jaroslav Šulc Argos 6,95
5. Vladimír Herškovič Koudy 2,70
   
 
Short - Ženy
 
Jméno závodníka Jméno psa Vzdálenost
1. Nikola Vyležíková Körbelová Pátek 5,43
2. Kája Pechová Bety 7,78
3. Soňa Brandejsová Dubská Bára 6,04
4. Lenka Kolínová Rocky 5,63
5. Hana Holčáková Elza 6,00
6. Michael Patolanová Fifinka 6,30
7. Kristýna Šulcová Thor 10,22
8. Tereza Liznová Finn a Scott 4,60
9. Petra Benediktová Sára 8,41
10. Dagmar Dočkalová Lara 5,01
11. Veronika Branecká Bax DNS
12. Lucie Machková Cora 11,39
13. Veronika Vojtková Maia 4,01
14. Marcela Chovančaková Miky 5,31
15. Iveta Bezdědová Max 4,01
16. Andrea Beňo Kryšpína 7,25
17. Dana Kubicová Lee En 7,96
18. Petra Kerndlová Lina 11,62
19. Veronika Lesiuková Shenzi 9,60
20. Iveta Truskova Eddie a Megy 8,00
21. Veronika Huserová Apollón Paradiso Vita 3,61
22. Martina Holubová Bela 2,03
 
 

MID - Muži

Jméno závodníka Jméno psa Vzdálenost
1. Lukáš Adámek Miki a Maura 14,42
2. Ondřej Kolář  Barney 10,92
3. Jan Havelka Aiša 19,20
4. Jan Antoš Arny a Wesly 21,01
 
 
MID - Ženy
  
Jméno závodníka Jméno psa Vzdálenost
1. Hanka Hanusová Eny 10,76
2. Veronika Kolářová Bonny 11,01
3. Tamara Kobzíková Aisha 10,90
4. Šárka Caklová Kája a Flája 8,86
5. Kristýna Součková Farir Everest z Rudého Údolí DNS
6. Iveta Truskova Eddie a Issis 14,52
7. Kateřina Radvanská Meggie 7,65
8. Diana Novotná Esso z Rudého údolí DNS
9. Nela Francová Black & White star Asuma 11,57
10. Kateřina Tillingerová Timmy 9,76
11. Lucie Hlasová Trisha od Alpské protěže 8,50
12. Tereza Liznová Finn a Scott 10,90
13. Jitka Mouchová Koudy 3,50
14. Petra Benediktová Sára DNS
15. Erika Imrichova Fľak 5,79
16. Lucie Machková Cora 20,46
17. Veronika Lesiuková Shenzi DSQ

  

LONG - Muži
  
Jméno závodníka Jméno psa Vzdálenost
1. Tomáš Havlín Barbel Enyhed 24,01
2. Oldřich Blecha Balů 46,15
3. Lukáš Adámek Miki a Maura 28,01
4. Ondřej Kolář Barney DNS
5. Martin Vašica Bonny 25,17
6. Patrik Pindor Bady 20,20
   
 
LONG - Ženy
 
Jméno závodníka Jméno psa Vzdálenost
1. Jana Kakáčová Carl Lewis 46,19
2. Miluše Papajová Kira 14,99
3. Klára Mertová Barney 14,18
4. Tereza Liznová Finn a Scott 17,40
5. Markéta Volná Cloe 14,35
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.